Jeugdprogramma

  Hou altijd de website in de gaten voor nieuwe oefenwedstrijden of wijzigingen aan het bestaande programma.
Wedstrijdprogramma HSV Escamp-jeugd seizoen 2014/2015
Afgekeurd of niet?  Klik hier en kijk welke wedstrijden afgekeurd zijn
Team Aanvang Tegenstander Uit / Thuis Veld Verzamelen bij Soort
HSV Escamp
zaterdag 31 januari                                    zaterdag 31 januari                                    zaterdag 31 januari
    Afgekeurd of niet?  Klik hier en kijk welke wedstrijden afgekeurd zijn      
B1 13:30 uur VELO B4 thuis veld 1 12:30 uur   Comp
C1 10:45 uur Scheveningen C2 uit Laan van Poot 38 C, 2566 EC 9:15 uur auto Comp
C2   VERVALLEN         Comp
D1 12:15 uur SVH/Celeritas D1 uit Noordweg 74, 2548 AC 10:45 uur auto Comp
D2 11:30 uur Erasmus D2 thuis veld 1 10:30 uur   Comp
E1 9:30 uur Scheveningen E2 uit Laan van Poot 38 C, 2566 EC 8:30 uur auto Comp
E2 12:00 uur Haaglandia/Winston E7 uit Schaapweg 2, 2285 SP, Rijswijk 11:00 uur auto Comp
E3 11:30 uur VELO E8 thuis veld 3 10:45 uur   Comp
E4 9:00 uur Loosduinen E4 uit Madesteinweg 17, 2553 EC 8:00 uur auto Comp
E5 10:00 uur Die Haghe E4 uit Wijndaelerweg 9, 2554 BZ 9:00 uur auto Comp
F1 9:30 uur Vredenburch F2 thuis veld 3 8:45 uur   Comp
F2 8:30 uur HBS F5 uit Evert Wijtemaweg 1, 2565 AA 7:30 uur auto Comp
F3 11:30 uur Haaglandia/Winston F9 thuis veld 3 10:45 uur   Comp
F4 13:30 uur DUNO F3 thuis veld 3 12:45 uur   Comp
F5 8:30 uur WIK F2 uit Mr P D Fortuynwg 16, 2533 SR 7:30 uur auto Comp
Mini-F   Start vanaf 7 maart         Trainen
    Afgekeurd of niet?  Klik hier en kijk welke wedstrijden afgekeurd zijn      
zaterdag 7 februari                                    zaterdag 7 februari                                    zaterdag 7 februari
B1 10:30 uur Die Haghe B2 uit Wijndaelerweg 9, 2554 BZ 9:00 uur auto Comp
C1 13:00 uur GDA C2 thuis veld 1 12:00 uur   Comp
D1 10:00 uur Haaglandia/Winston D3 thuis veld 1 9:00 uur   Comp
D2 10:30 uur Quintus D2 uit Leeuwerik 1, 2295 PE, Kwintsheul 9:00 uur auto Comp
E1 10:45 uur ODB E1 thuis veld 3 10:00 uur   Comp
E2 9:30 uur KMD E3 thuis veld 3 8:45 uur   Comp
E3 9:30 uur FC 's-Gravenzande E9 uit Kon.Julianaweg 154B, 2691 GH, 's-Gravenzande 8:15 uur auto Comp
E4 9:30 uur BMT E3 thuis veld 3 8:45 uur   Comp
E5 13:30 uur DUNO E6 thuis veld 3 12:45 uur   Comp
F1 9:30 uur HMC F1 uit Beresteinlaan 1, 2542 JA 8:30 uur auto Comp
F2 12:00 uur DUNO F1 thuis veld 3 11:15 uur   Comp
F3 11:00 uur Wateringse Veld GONA F3 uit Guido de Moorstraat 35, 2548 ZS 10:00 uur auto Comp
F4 10:45 uur Westlandia F7 thuis veld 3 10:00 uur   Comp
F5 13:30 uur DWO F10M thuis veld 3 12:45 uur   Comp
Mini-F   Start vanaf 7 maart         Trainen
zaterdag 14 februari                                    zaterdag 14 februari                                    zaterdag 14 februari
B1             Comp
C1 13:00 uur Quick C3 thuis veld 1 12:00 uur   Comp
D1 10:00 uur RAS D1 thuis veld 1 9:00 uur   Comp
D2 11:10 uur KMD D3 uit Heulweg 32-a, 2291 BZ, Wateringen  9:40 uur auto Comp
E1 11:30 uur Quick E4 uit De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 10:30 uur auto Comp
E2             Comp
E3 8:45 uur GDA E5 uit Madesteinweg 10, 2553 EC 7:45 uur auto Comp
E4             Comp
E5 10:00 uur GDA E4 uit Madesteinweg 10, 2553 EC 9:00 uur auto Comp
F1             Comp
F2             Comp
F3 9:30 uur Verburch F5 thuis veld 3 8:45 uur   Comp
F4             Comp
F5 13:30 uur HBS F9 thuis veld 3 12:45 uur   Comp
Mini-F   Start vanaf 7 maart         Trainen
zaterdag 21 februari                                    zaterdag 21 februari                                    zaterdag 21 februari
B1 10:15 uur DUNO B2 uit Mgr. Nolenslaan 9, 2555 XX 8:45 uur auto Comp
C1             Comp
D1             Comp
D2 9:00 uur FC 's-Gravenzande D6 uit Kon. Julianaweg 154B, 2691 GH, 's-Gravenzande 7:30 uur auto Comp
E1 11:30 uur GDA E2 thuis veld 3 10:45 uur   Comp
E2             Comp
E3             Comp
E4             Comp
E5 9:30 uur FC 's-Gravenzande E10 uit Kon. Julianaweg 154B, 2691 GH, 's-Gravenzande 8:15 uur auto Comp
F1             Comp
F2 11:30 uur FC 's-Gravenzande F6 thuis veld 3 10:45 uur   Comp
F3 9:30 uur KMD F5 thuis veld 3 8:45 uur   Comp
F4             Comp
F5 13:30 uur Haagse Hout F7 thuis veld 3 12:45 uur   Comp
Mini-F   Start vanaf 7 maart         Trainen
  Hou altijd de website in de gaten voor nieuwe oefenwedstrijden of wijzigingen aan het bestaande programma.