Jeugdprogramma

  Hou altijd de website in de gaten voor nieuwe oefenwedstrijden of wijzigingen aan het bestaande programma.
Wedstrijdprogramma HSV Escamp-jeugd seizoen 2014/2015
Afgekeurd of niet?  Klik hier en kijk welke wedstrijden afgekeurd zijn
Team Aanvang Tegenstander Uit / Thuis Veld Verzamelen bij Soort
HSV Escamp
maandag 22 september                                    maandag 22 september                                    maandag 22 september
B1 18:30 uur Sportclub Monster B3 Uit Duyvenvoordestraat 56, 2681 HN, Monster 17:00 uur auto Beker
zaterdag 27 september                                    zaterdag 27 september                                    zaterdag 27 september
B1 11:00 uur HVC'10 B2 thuis veld 2 10:00 uur   Beker
C1 8:30 uur KMD C1 uit Heulweg 32 A, 2291 BZ, Wateringen 7:00 uur auto Beker
C2 10:00 uur HBS C4 thuis veld 1 9:00 uur   Beker
D1 9:00 uur Scheveningen D1 uit Laan van Poot 38 C, 2566 EC 7:30 uur auto Beker
D2 12:00 uur Semper Altius D2 thuis veld 1 11:00 uur   Beker
E1 9:00 uur Die Haghe E1 uit Wijndaelerweg 9, 2554 BZ 8:00 uur auto Beker
E2 10:00 uur SVH/Celeritas E4 thuis veld 3 9:15 uur   Beker
E3 11:30 uur FC 's-Gravenzande E9 thuis veld 3 10:45 uur   Beker
E4 10:00 uur Quintus E4 thuis veld 3 9:15 uur   Beker
E5 9:30 uur SVC'08 E5 uit Van Brienenlaan 15, 2244 BP, Wassenaar 8:30 uur auto Beker
F1 10:00 uur Sportclub Monster F1 uit Duyvenvoordestraat 56, 2681 HN, Monster 9:00 uur auto Beker
F2 11:30 uur Sportclub Monster F2 thuis veld 3 10:45 uur   Beker
F3 10:00 uur Semper Altius F3 uit Weidedreef 4-6, 2286 KT, Rijswijk 9:00 uur auto Beker
F4 13:30 uur Sportclub Monster F5 thuis veld 3 12:45 uur   Beker
F5 10:00 uur Verburch F6 uit Arckelweg 20, 2685 SM, Poeldijk 9:00 uur   Beker
MP1 8:45 uur Vredenburch MP1 thuis veld 3 8:00 uur   oefen
MP2 9:00 uur Wateringse Veld GONA MP1 uit Guido de Moorstraat 35, 2548 ZS 8:00 uur auto oefen
zaterdag 4 oktober                                    zaterdag 4 oktober                                    zaterdag 4 oktober
B1 10:30 uur LYRA B2 uit Veilingweg 26, 2678 LN, De Lier 9:00 uur auto Beker
C1 13:00 uur VELO C2 thuis veld 1 12:00 uur   Beker
C2 9:30 uur SVH/Celeritas C2 thuis veld 2 8:30 uur   Beker
D1 10:00 uur VCS D1 thuis veld 1 9:00 uur   Beker
D2 10:45 uur SVH/Celeritas D2 uit Noordweg 74, 2548 AC 9:15 uur auto Beker
E1 11:30 uur Haaglandia/Winston E3 thuis veld 3 10:45 uur   Beker
E2 10:00 uur Erasmus E2 uit Erasmusweg 1200, 2291 EK, Wateringen 9:00 uur auto Beker
E3 10:15 uur Houtwijk sv E3 uit L. van Vuurdestraat 16, 2552 JG 9:15 uur auto Beker
E4 8:30 uur DUNO E6 uit Mgr. Nolenslaan 9, 2555 XX 7:30 uur auto Beker
E5             Beker
F1 9:30 uur HVC'10 F1 thuis veld 3 8:45 uur   Beker
F2 9:00 uur VELO F4 uit Noordweg 26, 2291 EE, Wateringen 8:00 uur auto Beker
F3 9:30 uur Wateringse Veld GONA F2 thuis veld 3 8:45 uur   Beker
F4 10:00 uur Verburch F4 uit Arckelweg 20, 2685 SM, Poeldijk 9:00 uur auto Beker
F5 13:30 uur VELO F10 thuis veld 3 12:45 uur   Beker
MP1 10:00 uur REMO MP1 uit Asmansweg 104, 2571 DC 9:00 uur   oefen
MP2 9:00 uur Hercules MP1 uit Vrederustlaan 117, 2543 SL 8:00 uur auto oefen
zaterdag 11 oktober                                    zaterdag 11 oktober                                    zaterdag 11 oktober
B1 12:45 uur Westlandia B3 uit De Hoge Bomen 4, 2671 NZ, Naaldwijk 11:15 uur auto Beker
C1 11:30 uur GSC ESDO C1 thuis veld 2 10:30 uur   Beker
C2 9:30 uur Hercules C2 thuis veld 2 8:30 uur   Beker
D1 10:00 uur Hercules D1 thuis veld 1 9:00 uur   Beker
D2 10:15 uur VELO D5 uit Noordweg 26, 2291 EE, Wateringen 8:45 uur auto Beker
E1 11:30 uur Vredenburch E1 uit Julialaantje 15 B, 2282 NW, Rijswijk 10:30 uur auto Beker
E2 9:30 uur Hercules E4 thuis veld 3 8:45 uur   Beker
E3 11:30 uur GSC ESDO E4 thuis veld 3 10:45 uur   Beker
E4 10:00 uur VELO E11 thuis veld 3 9:15 uur   Beker
F1 8:45 uur Maasdijk F1 uit Lange Kruisweg 44 D, 2676 BM, Maasdijk 7:30 uur auto Beker
F2 11:30 uur FC 's-Gravenzande F4 thuis veld 3 10:45 uur   Beker
F3 9:30 uur LYRA F7 uit Veilingweg 26, 2678 LN, De Lier 8:15 uur auto Beker
F4 8:30 uur LYRA F8 uit Veilingweg 26, 2678 LN, De Lier 7:15 uur auto Beker
F5 13:30 uur Quick F12 thuis veld 3 12:45 uur   Beker
MP1 8:45 uur DWO MP3 thuis veld 3 8:00 uur   oefen
MP2 8:45 uur Wateringse Veld GONA MP2 thuis veld 3 8:00 uur   oefen
  Hou altijd de website in de gaten voor nieuwe oefenwedstrijden of wijzigingen aan het bestaande programma.