Jeugdprogramma

  Hou altijd de website in de gaten voor nieuwe oefenwedstrijden of wijzigingen aan het bestaande programma.
Wedstrijdprogramma HSV Escamp-jeugd seizoen 2014/2015
Afgekeurd of niet?  Klik hier en kijk welke wedstrijden afgekeurd zijn
Team Aanvang Tegenstander Uit / Thuis Veld Verzamelen bij Soort
HSV Escamp
zaterdag 30 augustus                                    zaterdag 30 augustus                                    zaterdag 30 augustus
B1 Trainen van 13:30 uur - 14:30 uur  
C1 Trainen van 12:30 uur - 13:30 uur  
C2
D1 Trainen van 11:15 uur - 12:15 uur  
D2
E1 Trainen van 10:00 uur - 11:00 uur  
E2
E3
E4
F1 Trainen van 10:00 uur - 11:00 uur  
F2
F3
F4
F5
Mini F Trainen van 9:00 uur - 9:45 uur  
zaterdag 6 september                                    zaterdag 6 september                                    zaterdag 6 september
B1 13:15 uur VELO B3 Uit Noordweg 26, 2291 EE, Wateringen 11:45 uur auto Beker
C1 13:00 uur SVH/Celeritas C1 Thuis veld 1 12:00 uur   Beker
C2 9:30 uur VELO C4 Thuis veld 2 8:30 uur   Beker
D1 10:00 uur VELO D2 Thuis veld 1 9:00 uur   Beker
D2 11:00 uur GSC ESDO D2 Uit veld 2 10:00 uur   Beker
E1 11:30 uur Laakkwartier E2 Thuis veld 3 10:45 uur   Beker
E2 9:00 uur VELO E7 Uit Noordweg 26, 2291 EE, Wateringen 8:00 uur auto Beker
E3 10:30 uur KMD E4 Uit Heulweg 32 A, 2291 BZ, Wateringen 9:30 uur auto Beker
E4 10:00 uur Loosduinen E4 Uit Madesteinweg 17, 2553 EC 9:00 uur auto Beker
F1 9:30 uur Quintus F1 Thuis veld 3 8:45 uur   Beker
F2 9:30 uur KMD F2 Uit Heulweg 32 A, 2291 BZ, Wateringen 8:30 uur auto Beker
F3 9:30 uur HBS F7 Thuis veld 3 8:45 uur   Beker
F4 9:00 uur Naaldwijk F3 Uit De Hoge Bomen 1, 2671 NZ, Naaldwijk 7:45 uur auto Beker
F5 13:30 uur Loosduinen F2 Thuis veld 3 12:45 uur   Beker
Mini F 8:45 uur Spelers geboren in 2008, 2009 en 2010 Thuis veld 1 8:30 uur   training
zaterdag 13 september                                    zaterdag 13 september                                    zaterdag 13 september
B1 11:00 uur Loosduinen B1 Thuis veld 2 10:00 uur   Beker
C1 13:00 uur Hercules C1 Uit Vrederustlaan 117, 2543 SL 11:30 uur auto Beker
C2 10:15 uur KMD C2 Uit Heulweg 32 A, 2291 BZ, Wateringen 8:45 uur auto Beker
D1 12:30 uur Quick D2 Uit De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 11:00 uur auto Beker
D2 11:30 uur HBS D5 Thuis veld 1 10:30 uur   Beker
E1 9:30 uur HBS E2 Uit Evert Wijtemaweg 1, 2565 AA 8:30 uur auto Beker
E2 9:30 uur Haaglandia/Winston E7 Thuis veld 3 8:45 uur   Beker
E3 11:30 uur VELO E8 Thuis veld 3 10:45 uur   Beker
E4 9:30 uur HBS E12 Thuis veld 3 8:45 uur   Beker
F1 9:45 uur Excelsior M F2 Uit Lavendelstraat 2, 3142 NC, Maassluis 8:30 uur auto Beker
F2 11:30 uur Quintus F2 Thuis veld 3 10:45 uur   Beker
F3 8:45 uur Hercules F5 Uit Vrederustlaan 117, 2543 SL 7:45 uur auto Beker
F4 13:30 uur WIK F1 Thuis veld 3 12:45 uur   Beker
F5 10:00 uur GSC ESDO F4 Uit veld 2 9:15 uur   Beker
MP1 9:00 uur GSC ESDO MP1 Uit veld 2 8:15 uur   oefen
MP2 8:30 uur REMO MP1 Thuis veld 3 7:45 uur   oefen
zaterdag 20 september                                    zaterdag 20 september                                    zaterdag 20 september
B1 11:30 uur Sportclub Monster B3 Uit Duyvenvoordestraat 56, 2681 HN, Monster 10:00 uur auto Beker
C1 13:00 uur BMT C1 Thuis veld 1 12:00 uur   Beker
C2 9:15 uur Haaglandia/Winston C5 Thuis veld 2 8:15 uur   Beker
D1 10:00 uur Die Haghe D1 Thuis veld 1 9:00 uur   Beker
D2 9:15 uur VCS D3 Uit Dedemsvaartweg 405, 2545 DG 7:45 uur auto Beker
E1 11:30 uur Quick E3 Thuis veld 3 10:45 uur   Beker
E2 10:05 uur GSC ESDO E3 Uit veld 2 9:20 uur   Beker
E3 9:30 uur SVH/Celeritas E5 Uit Noordweg 74, 2548 AC 8:30 uur auto Beker
E4 10:00 uur Erasmus E4 Uit Erasmusweg 1200, 2291 EK, Wateringen 9:00 uur auto Beker
F1 11:30 uur FC 's-Gravenzande F3 Thuis veld 3 10:45 uur   Beker
F2 9:00 uur Haaglandia/Winston F5 Uit Schaapweg 2, 2285 SP, Rijswijk 8:00 uur auto Beker
F3 8:45 uur FC 's-Gravenzande F7 Thuis veld 3 8:00 uur   Beker
F4 8:30 uur FC 's-Gravenzande F8 Uit Koningin Julianaweg 154 B, 2691 GH, 's-Gravenzande 7:30 uur auto Beker
F5 13:30 uur FC 's-Gravenzande F13 Thuis veld 3 12:45 uur   Beker
MP1 8:45 uur Haaglandia/Winston MP1 Thuis veld 3 8:00 uur   oefen
MP2 8:30 uur HMC MP1 Uit Steenwijklaan 24, 2541 RL 7:30 uur auto oefen
  Hou altijd de website in de gaten voor nieuwe oefenwedstrijden of wijzigingen aan het bestaande programma.